30.07.2014 | PRIVATNO: Kandidati za članove Predsjedništva BiH

Prijenos susreta Međunarodnog kupa prvaka od 22.00.

Prijenos uzvratnog meča od 18.00
Subota, 19 Juli 2014 14:52

Košarka: BiH-Italija (uživo)

Prijenos 2. meča sa turnira u SARAJEVU.
Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci plasirala se u finale Svjetskog prvenstva, koje se održava u poljskom gradu Elblagu.
Petak, 20 Juni 2014 08:33

Sjedeća odbojka: BIH-Egipat (uživo)

Izabranici selektora Mirze Hrustemovića sinoć su četvrtfinalnom susretu pobijedili selekciju Njemačke sa 3:1 (25:21, 25:21, 18:25, 25:23).
Nedjelja, 25 Maj 2014 08:53

Formula 1: VN Monaka (uživo)

Vozač Mercedesa Niko Rozberg osvojio je početnu "pol" poziciju u trci za Veliku nagradu Monaka, pošto je kvalifikacije završio ispred timskog druga Luisa Hamiltona, i Danijela Rikarda iz Red Bula.
Veliko finale nogometne Lige prvaka, u kojem se prvi putu historiji tog takmičenja susreću klubovi iz istog grada, Real i Atletico iz Madrida, na rasporedu je večeras u 20:45 sati u Lisabonu.

BHM marketing

BHMAGAZIN.COM Portal donosi vam mix vijesti iz svih kategorija javnog, društvenog, sportskog, političkog i kulturnog miljea.  Iskoristite potencijal od preko 75.000 posjeta mjesečno i zauzmite mjesto generalnog ili sponzora kategorijeCjenovnik oglašavanja na stranicama Bhmagazina.