24.04.2014 | 7 znakova koji otkrivaju da li vas partner 'mulja'
Zanimljivosti
24.04.2014 | Mumija osmogodišnje djevojčice „visoke“ 15 centimetara podijelila znanstvenike
Sport
24.04.2014 | Benfica, Juventus, Sevilla i Valencia kreću u borbu za finale Europa lige

Prijenos od 21.00.
Mjesecima smo gradili ovu kuću, stiže vrijeme da je ukrasimo - rekao je još krajem veljače Carlo Ancelotti u najavi dvoboja Lige prvaka sa Schalkeom, aludirajući na činjenicu da će se na kraju njegove prve sezone u Realu brojati samo…
Večeras su odigrane dvije utakmice četvrtine finala Lige prvaka. Real Madrid je ubjedljivo savladao Borussiju Dortmund 3:0, dok je francuski PSG slavio na domaćem terenu protiv Chelseaja 3:1.
Subota, 29 Mart 2014 23:53

Vozač Mercedesa Britanac Lewis Hamilton osvojio je polu-position na utrci za Veliku nagradu Malezije

BHM marketing

BHMAGAZIN.COM Portal donosi vam mix vijesti iz svih kategorija javnog, društvenog, sportskog, političkog i kulturnog miljea.  Iskoristite potencijal od preko 75.000 posjeta mjesečno i zauzmite mjesto generalnog ili sponzora kategorijeCjenovnik oglašavanja na stranicama Bhmagazina.